Praha 7, ul. Dukelských hrdinů 564/34, 141m2-695m2

 

Nabízíme k pronájmu lukrativní kancelářské prostory na Praze 7. Poloha budovy European Business Center nabízí vynikající dopravní dostupnost MHD (metro Vltavská, Nádraží Holešovice nebo tramvaj Veletržní palác, Strossmayerovo náměstí), přímé napojení na dálnice D1 a D8, ubytovací a stravovací možnosti v těsné blízkosti budovy včetně příjemných parků Stromovka či Letenská pláň.

Nová office vestavba za historickou fasádou nabízí flexibilní rozložení kanceláří se vstupním prostorem a vlastním sociálním zařízením.

Budova má 24hod reprezentativní recepci, systém vstupu na čipové karty, parkovací stání v kryté garáži, protipožární systém, klimatizační jednotky, otevíratelná okna, centrální topení nebo moderní stropní osvětlení.

Více informací o volných kapacitách: http://www.ebcenter.cz

Cena: 11-15EUR/m2 za měsíc
Poplatky: 100CZK/m2 za měsíc


Volné: od 12/2018

Pro více informací nás kontaktujte telefonicky nebo emailem.

Praha 2, ul. Na Zderaze, 133m2

 

Nabízíme k pronájmu prostornou kancelář v centru Prahy. Kancelář má tři oddělené kanceláře včetně vstupní haly s odkládací zónou a kuchyňkou.

Vstupní část tvoří prostorná hala, vhodná k umístění odkládacích prostor včetně šatny. Najdete se zde i kuchyň se základním vybavením. Z haly následně můžete projít do dvou vzájemně průchozích kanceláří a jedné zcela oddělené kanceláře s vybudovanou menší zasedací místností. Všechny kanceláře mají oteviratelná okna do klidné ulice Na Zderaze. Prostor má několik oddělených místností vhodných k využití jako menší sklad.  Kancelář má vlastní sociální zařízení. Celý prostor se nachází v elektronicky střeženém administrativním objektu.

 

Dům je ve velmi dobrém stavu, veškerá občanská vybavenost v bezprostřední blízkosti.

Cena: 37.500 Kč za měsíc
Poplatky: 4.500 Kč za měsíc

 

Další informace: cihlová budova, občanská vybavenost v okolí, 2.patro, velmi dobrý stav, přístup po schodišti
Volné: 12/2018

Pro více informací nás kontaktujte telefonicky nebo emailem.

  • Instagram - White Circle
  • w-facebook

© 2017 by MOJU properties s.r.o.